Malmar sheet metal ventspils vakances

See 3 photos from 67 visitors to Malmar Sheet Metal. Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns.
Malmar Sheet Metal, SIA (SIA), 40003818158, Ventspils, Ganību iela 107, LV-3601. Viss par uzņēmumu no valsts un nevalstiskajiem reģistriem

Pacificana brooklyn

Malmar Sheet Metal? Cienītais, Jūs ko? ... Metināšanas rūpnīca-tur,kur bija"Ventspils koka" ēdnīca. Malmar sheet metal-Ganību ielā,aiz Šanhajas. 0. 0.
Malmar Sheet Metal sadarbojas ar tādiem pasaulē plaši pazīstamiem mašīnbūves zīmoliem kā Volvo, Renault, Scania, Mitsubishi un citiem.. Pateicoties pielāgotai ražošanas infrastruktūrai, stratēģisko resursu nodrošinājumam, regulārai prāmju satiksmei neatkarīgi no gadalaika, kā arī pilsētas pašvaldības un Ventspils brīvostas pārvaldes atsaucībai, pirms vairāk nekā ... • Sheet-metal parts and assemblies for automotive and off-road vehicles, including full surface treatment (shot-blasting, wet priming and powder coating) approved by Caterpillar, Volvo Trucks&Buses, Cargotec. • Mechanical and mechatronic engineering. • Machining/milling of parts linked to and mounted on sheet-metal assemblies.

Malmar Sheet Metal, SIA, 40003818158 gada pārskati un finanšu analīze. Malmar Sheet Metal, SIA, 40003818158 gada pārskati un finanšu analīze
zl.lv: "Malmar Sheet Metal", SIA, Metalworking, Ganibu 107, Ventspils, LV-3601, Registration certificate number: 40003818158

Iphone 6 gizliden arama.pl

MALMAR SHEET METAL SIA, 40003818158, Ventspils, Ganību iela 107 LV-3601, pilna izziņa par uzņēmumu ir pieejama bez maksas reģistrējoties portālā.
SIA Malmar Sheet Metal ir Beļģijas uzņēmuma Cormetallis NV grupas mašīnbūves metālapstrādes uzņēmums, kurš Ventspilī ražo dažādas detaļas un specializējas smago automašīnu un autobusu šasijas detaļu ražošanā tādiem zīmoliem kā Scania, Volvo, Caterpillar, kā arī dažādu iekārtu detaļu ražošanā Cargotec un Atlas Copco. Current SIA "Malmar Sheet Metal" vacancies. Visidarbi.lv is the largest job portal, which collects all job vacancies in Latvia. In order to ensure the full website experience, we use cookies.